You Are Here: Home » Informacje » Info z wyborów PSW

Info z wyborów PSW

Dnia 21 października 2012 roku w Warszawie odbyły się wybory nowego zarządu Polskiego Stowarzyszenia Windsurfingu. Prezesem został Wojciech Brzozowski, akcentem konińskim jest wybór Adama Kaczmarka na viceprezesa do spraw szkolenia.

Poniżej list nowego prezesa:

Wojciech Brzozowski Prezes PSW
„Bardzo serdecznie dziękuję wyborcom na Walnym Zgromadzenie Członków w dniu 21. października 2012 r. i wszystkim surferom za zaufanie jakim mnie obdarzyliście wybierając mnie nowym Prezesem Polskiego Stowarzyszenia Windsurfingu

Jest to dla mnie duży zaszczyt kontynuować wieloletnie dzieło Piotra Jankowiaka,  który trzymał ster Polskiego Windsurfingu od lat 70 ubiegłego wieku. Na wniosek Kolegi Jacka Wróża Zarząd PSW przedstawił wniosek o nadanie CZŁONKOWSTWA HONOROWEGO  i  Honorowego Prezesa Stowarzyszenia, Piotrowi Jankowiakowi ( jest to pierwszy tytuł Członka Honorowego PSW ).

Moim planem i myślą przewodnią jest zjednoczenie i poprawienie komunikacji między wszystkimi klasami windsurfingowymi i stworzenie, w oparciu o istniejące cykle zawodów, „festiwali” windsurfingowych na których w celu rywalizacji o tytuły, trofea i nagrody będą spotykać się najmłodsi i najstarsi od UKS poprzez klasę BIC 5,8, BIC 7,8, RCB, FWC, IFCA Slalom,  RS:X, Kita i Icesurfing.

Zawody przypominające coroczną marcową imprezę „Midwinters”  na Florydzie gdzie setki windsurferów zawodników i amatorów wspólnie przeżywają swoją przygodę.

Nowo wybrany Zarząd już dzisiaj rozpoczął swoją pracę a moimi najważniejszymi obowiązkami będzie przygotowanie atrakcyjnego kalendarza zawodów,  organizacja środków od sponsorów i zainteresowanie naszymi zawodami mediów w celu propagowania wspaniałego stylu życia jakim jest Windsurfing.

Skład zarządu:

Prezes – Wojciech Brzozowski
Wiceprezes Sekretarz – Witold Nerling (Trener Wojewódzki Mazowsza, Trener YKP WARSZAWA i trener naszej medalistki olimpijskiej Zosi Klepackiej. Promotor windsurfingu lodowego)
Wiceprezes Skarbnik – Magdalena Karska (wspaniała mama młodej zawodniczki, żeglarki i właścicielka firmy rachunkowej, odpowiedzialna za kontrolę finansów i Pełną Księgowość PSW)
Viceprezes do spraw sportu – Paweł Kowalski (nasz wspaniały trener kadry olimpijskiej i medalistów olimpijskich z Londynu)
Viceprezes do spraw szkolenia – Adam Kaczmarek (młody, pracowity,  Prezes Koninskiego Stowarzyszenia Windsurfingu. Również odpowiedzialny za stronę www i komunikację internetową)

Pozdrawiam Was wszystkich serdecznie

Prezes PSW Wojciech Brzozowski

PS: Gdybyście chcieli żeby na waszym akwenie zostały zorganizowane fajne zawody lub macie jakieś fajne inicjatywy, proszę napiszcie do mnie: wojtek@namaxa.com

 

 

Comments (3)

 • Zdzisław

  Witam.
  Gratuluję !
  Życzę koledze Prezesowi Wojtkowi Brzozowskiemu i nowemu Zarządowi PSW wytrwałości i konsekwencji w kontynuowaniu dzieła kolegi Piotrka Jankowiaka.
  Szczególnie cieszy, zarówno mnie jak i konińskich windsurferów – koniński akcent /vice ds. szkolenia Adam Kaczmarek/
  Z poważaniem – Zdzisław Dudek.

 • Bruno

  Witаm! Νie pamiętam, jak do Ciebie trafiłеm, ale warto było!

  Przynajmniej nie zmarnowałem czasu czytаjąc ten wpis.
  Obstawiаm, że jak utrzymasz taki poziom, to wkrótce zostaniesz sławnym blogerem, no chyba,
  że јuż jesteś! Pozdгowienia

 • Dominik

  Hello! Zаpomniałem już, jak sіę znalаzłеm tu, ale warto było!

  Przynajmniej nie zmarnowałem czasu czytając tеn tеkst.
  Zakładam, że już niedługo będziesz sławnym blogerem, jeśli już nie jesteś!
  Pоzdrowienia

Leave a Comment

© 2004-2015 Windclub.pl

Scroll to top